Witamy w Bohemie!

Jesteśmy niezależną galerią komercyjną na rynku sztuki obecną od 2014 roku. Promujemy i sprzedajemy sztukę współczesną. Specjalizujemy się w abstrakcji geometrycznej i twórczości ekspresyjnej. Stawiamy na indywidualność, unikatowość i nowatorstwo artystyczne. Przykładamy ogromną wagę do warstwy konceptualnej, estetycznej, warsztatowej i technologicznej oferowanych dzieł. Naszym nadrzędnym celem jest świadome budowanie karier artystów, którzy z nami współpracują. Są to: Sokolovski Krzysztof, Wąsowski Paweł, Ambroziak Piotr, Woropiński Jerzy.

W ramach działalności komercyjnej prowadzimy różne formy sprzedaży galeryjnej i aukcyjnej. Współpracujemy z architektami i dekoratorami wnętrz. Budujemy, prowadzimy i katalogujemy zbiory firmowe i prywatne. Organizujemy wystawy krajowe i zagraniczne. Wydajemy materiały promocyjne. Naszymi partnerami są galerie, muzea i instytucje kulturalne w kraju i za granicą. Najbardziej cenimy bezpośredni kontakt z kolekcjonerami. Zapraszamy zarówno zaczynających przygodę ze sztuką, jaki i poszukujących konkretnych dzieł.

Jesteśmy do dyspozycji

Iwona Pleskot

Historyk sztuki. Ekspert rynku sztuki. Aukcjoner.

E-mail +48 889 202 281

Adam Łuczak

Właściciel galerii. Projektant. Fotograf.

E-mail

Galeria sztuki Bohema

+48 889 202 281 E-mail

Pracujemy online 24 godziny na dobę we wszystkie dni tygodnia

Facebook Instagram Twitter OneBid

Dane firmy:
Bohema Adam Łuczak
Al. Jerozolimskie 99 lok. 2, 02-001 Warszawa
Numer konta: 32 1240 1095 1111 0011 0494 9507

Honorujemy wszystkie sposoby płatności (gotówka, przelew, karta, Revolut). Do każdego zakupionego dzieła sztuki wystawiamy certyfikat autentyczności. Realizujemy wysyłki na cały świat.

Regulamin aukcji → Polityka prywatności →
[leaflet-marker]