All posts

Exhibition “Rhythmic lessons”

Exhibition finished

Exhibited: 3 - 24 February 2023

Iwona Kobryń → Józef Gałązka →

Galeria Bohema Wystawa obrazów Iwony Kobryń oraz rzeźb Józefa Gałązki, Lekcje rytmiki to spotkanie, w którym formy przestrzenne wchodzą w dialog z malarstwem. Jest to również spotkanie rodzinne – matki i syna. Prace prezentowane na wystawie, z jednej strony, skupiają się wokół zagadnień czysto plastycznych takich jak rytm, barwa, przestrzeń, forma. Z drugiej strony za fasadą wyestetyzowanych kompozycji przestrzennych i kolorowych obrazów można dostrzec gesty pozwalające zrozumieć intencje i przemyślenia autorów. Obrazy Iwony Kobryń mają swoje źródło w pracy z materiałami archiwalnymi. Inspiracją do powstania obrazów są fotografie z lat dwudziestych i …

Exhibition “Rhythmic lessons” Read more →

Read more

You are not logged in

You can buy without logging in, but the account allows you to control your orders, manage payment, delivery addresses, manage your password and account details and easily ask for artworks. Customers with accounts include special discounts and promotions. Registration in Bohema is only one click away. Perhaps you would like to log in now, or register?

Login

Register

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza privacy policy.

Scroll to Top